POZNAJ NASZE ZAJĘCIA

ZUMBA

Zumba Zajęcia taneczne (połączenie aerobiku i tańców latynoamerykańskich) przeznaczone dla każdego! Bardzo dobrze wpływa na kondycję fizyczną, ujędrnia ciało, kształtuje wszystkie partie mięśni, poprawia samopoczucie oraz redukuje stres. Doskonała zabawa! Na zajęciach wzmocnisz całe ciało! Przygotowanie do treningu Jeżeli jesteś pierwszy raz w Klubie – przyjdź 15 minut przed rozpoczęciem treningu. Rezerwacja zajęć jest ważna...

Dowiedz się więcej
AKTYWNY SENIOR

AKTYWNY SENIOR Zajęcia dla osób w dojrzałym wieku ale nie tylko! Ich zadaniem jest poprawa sprawności, koordynacji, równowagi oraz zwiększenie ruchomości stawów. To nie tylko sposób na poprawę ogólnej kondycji i samopoczucia, ale także okazja do spotkania przy dobrej kawie po zajęciach – na nasz koszt. Ćwiczenia o umiarkowanej intensywności. Przygotowanie do treningu Jeżeli jesteś...

Dowiedz się więcej
INTRO

Zajęcia przeznaczone dla młodych osób zaczynających przygodę na siłowni oraz osób, które chciałyby wzbogacić swoją wiedzę w zakresie: układania treningu, suplementacji, diety sportowca, bezpiecznych i ciekawych form ćwiczeń. Zajęcia cykliczne.

Dowiedz się więcej
SIŁOWNIA DLA KOBIET

Autorski program - uczymy, wspieramy, motywujemy do treningu na siłowni. Zajęcia prowadzone są na siłowni w małych grupach. Idealne dla osób zaczynających przygodę z treningiem na siłowni. To trening dla każdego, kto szuka alternatywy dla tradycyjnej siłowni.

Dowiedz się więcej
SHAPE

Zajęcia wzmacniające mięśnie oraz zwiększające wytrzymałość. Wspomagają redukcję tkanki tłuszczowej oraz poprawiają ogólną wydolność organizmu. Na zajęciach pracujemy nad siłą, sylwetką i wytrzymałością.

Dowiedz się więcej
TRENING DLA SPORTOWCÓW

Dla młodych sportowców - dla całej drużyny. Pracujemy z piłkarzami, koszykarzami, siatkarzami. Trening oparty na potrzebach drużyny oraz celach treningowych. Poziom trudności dopasowany do indywidualnych możliwości.

Dowiedz się więcej
POWRÓT DO FORMY

Dla osób wracających do treningów, dla osób zaczynających treningi. Zajęcia podczas których wzmocnisz mięśnie, poprawisz kondycję, wysmuklisz sylwetkę, zwiększysz wydolność tlenową, ujędrnisz skórę oraz wspomożesz spalanie tkanki tłuszczowej. To trening łączący ćwiczenia aerobowe ze wzmacniającymi.

Dowiedz się więcej
HATHA JOGA

Zajęcia poprawiające elastyczność ciała, wzmacniające je, redukujące poziom stresu oraz napięcia mięśniowego. Hatha Joga bazuje głównie na pozycjach ciała asana, procesach oczyszczających oraz na kontroli oddechu. Bardzo duża uwaga przykładana jest zarówno do prawidłowej pozycji ciała podczas przyjmowania asanów, jak również do prawidłowego oddechu. Zajęcia idealne dla osób początkujących.

Dowiedz się więcej
JOGA

Zajęcia z dynamicznej formy jogi - Power Joga. Jest to dynamiczna forma jogi, w której duży nacisk kładzie się na rozwój siły, elastyczności i gibkości ciała. Zajęcia dostosowane są do możliwości grupy. **Zajęcia o wysokim stopniu intensywności

Dowiedz się więcej
DLA MŁODYCH SPORTOWCÓW

Zajęcia dla dorosłych - płatne dodatkowo w recepcji klubu! Podczas ćwiczeń bokserskich wzmacniamy mięśnie brzucha, pośladków, nóg oraz ramiona. Regularne treningi bokserskie oprócz lepszego samopoczucia mogą zaowocować także poprawą kondycji oraz wzmocnieniem charakteru.

Dowiedz się więcej
TABATA + STRETCHING

Trening o wysokiej intensywności wykonywany z obciążeniem własnego ciała. Celem treningu jest poprawa wydolności, zwiększenie wytrzymałości i wydolności organizmu. Druga część zajęć to - stretching - polegający na rozciąganiu oraz rozluźnieniu partii mięśniowej, która wykonywała pracę

Dowiedz się więcej
CROSS TRAINING

Cross to program treningu siłowego, gimnastycznego i kondycyjnego, polegający na wykonywaniu bardzo intensywnych ćwiczeń. W treningu wykorzystujemy m.in. taśmy TRX, sztangi, kettle i drążki. Na zajęciach wzmocnisz całe ciało, a także swoją wytrzymałość.

Dowiedz się więcej
PILATES

Zajęcia pozwalające poprawić wygląd sylwetki, jak również elastyczność i gibkość całego ciała. Dodatkowo uwalniane są napięcia mięśniowe. Wykorzystanie podczas zajęć sprzęty typu fit ball i easy ball pozwalają wykonywać pracę mięśni pod różnym kątem.

Dowiedz się więcej
TRENING FUNKCJONALNY

TRENING FUNKCJONALNY - trening funkcjonalny to naśladowanie ruchów, które wykonujemy w życiu codziennym. Poszczególne ćwiczenia powtarza się wielokrotnie w szybkim tempie, dzięki czemu nie tylko wzmacniamy ciało, ale również zmniejszamy ryzyko urazów na które jesteśmy narażeni w codziennym życiu.

Dowiedz się więcej
SZKOŁA ZDROWEGO KRĘGOSŁUPA

Zajęcia dla wszystkich chcących skutecznie wzmocnić swój kręgosłup. Idealne dla osób, które odczuwają bóle pleców lub wracają do aktywności fizycznej po przerwie. Zajęcia pomagają wypracować zdrowe nawyki ruchowe i odpowiednią postawę ciała. Prowadzisz siedzący tryb życia? To zajęcia dla Ciebie!

Dowiedz się więcej

PRZYJDŹ, ZOBACZ, POZOSTAŃ AKTYWNIE!

WYGODNY SYSTEM REZERWACJI MOBILNEJ
DOŁĄCZ DO GRUPY "CHALLENGE"
AKTYWNIE SPALAJ ZBĘDNE KALORIE
Kontqkt

T: 601294295
info@strefa-sportu.pl

GODZINY

poniedziałek – piątek 7.00 – 22.30
sobota – niedziela 8.00 – 18.00

LoKALIZACJA

Os. E.Raczyńskiego 3/50
62-020, Swarzędz

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this