TRENING DLA SPORTOWCÓW

Dla młodych sportowców - dla całej drużyny. Pracujemy z piłkarzami, koszykarzami, siatkarzami. Trening oparty na potrzebach drużyny oraz celach treningowych. Poziom trudności dopasowany do indywidualnych możliwości.

Czas50minut
Intensywność Wysoki

TRX

Trening w zawieszeniu, nazywany też treningiem z ciężarem własnego ciała, to ćwiczenia wykonywane przy pomocy specjalnych taśm. Podczas treningu angażowane są właściwie wszystkie partie mięśni, które muszą pokonać siłę grawitacji i udźwignąć ciężar ciała, dzięki temu trening poprawia siłę, wytrzymałość, równowagę, a także wspiera prawidłową postawę i stabilizuje sylwetkę. Poziom trudności dopasowany do indywidualnych możliwości.

Przygotowanie do treningu

Jeżeli jesteś pierwszy raz w Klubie – przyjdź 15 minut przed rozpoczęciem treningu.

Rezerwacja zajęć jest ważna do 5 minut przed ich rozpoczęciem. Po rozpoczęciu treningu nie ma możliwości dołączenia.

Zapisz się na zajęcia za pomocą aplikacji mobilnej. Zapisy gwarantują miejsce oraz pozwalają zaplanować treningi.

Spakuj wygodną odzież oraz obuwie zmienne. Skorzystaj z szatni aby się przebrać oraz zostawić Swoje rzeczy.

Czas50minut
Intensywność Wysoki
Zapisz się

Zapisz się

https://strefasportu-swarzedz.cms.efitness.com.pl/kup-karnet

INNE ZAJĘCIA

ZUMBA

Zumba Zajęcia taneczne (połączenie aerobiku i tańców latynoamerykańskich) przeznaczone dla każdego! Bardzo dobrze wpływa na kondycję fizyczną, ujędrnia ciało, kształtuje wszystkie partie mięśni, poprawia samopoczucie oraz redukuje stres. Doskonała zabawa! Na zajęciach wzmocnisz całe ciało! Przygotowanie do treningu Jeżeli jesteś pierwszy raz w Klubie – przyjdź 15 minut przed rozpoczęciem treningu. Rezerwacja zajęć jest ważna...

Dowiedz się więcej
AKTYWNY SENIOR

AKTYWNY SENIOR Zajęcia dla osób w dojrzałym wieku ale nie tylko! Ich zadaniem jest poprawa sprawności, koordynacji, równowagi oraz zwiększenie ruchomości stawów. To nie tylko sposób na poprawę ogólnej kondycji i samopoczucia, ale także okazja do spotkania przy dobrej kawie po zajęciach – na nasz koszt. Ćwiczenia o umiarkowanej intensywności. Przygotowanie do treningu Jeżeli jesteś...

Dowiedz się więcej
INTRO

Zajęcia przeznaczone dla młodych osób zaczynających przygodę na siłowni oraz osób, które chciałyby wzbogacić swoją wiedzę w zakresie: układania treningu, suplementacji, diety sportowca, bezpiecznych i ciekawych form ćwiczeń. Zajęcia cykliczne.

Dowiedz się więcej

Best Gift ever. with or without occasion.

KontAkt

T: 601294295
info@strefa-sportu.pl
szkola.tenisa@strefa-sportu.pl
www.strefa-sportu.pl

GODZINY

poniedziałek – piątek 6.00 – 22.30
sobota – niedziela 8.00 – 18.00

LoKALIZACJA

Os. E.Raczyńskiego 3/50
62-020, Swarzędz

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this