FAQ

Czy jest bezpiecznie ćwiczyć w Klubie?

Tak. Opracowaliśmy procedury bezpieczeństwa zgodne z zaleceniami Ministra Zdrowia, GIS i Sanepid. Sport to zdrowie. Pomaga utrzymać dobrą kondycję i poprawia odporność.

Chciałbym uregulować ratę za Karnet. Jak mogę zapłacić za Karnet?

Opłaty za karnet można regulować na profilu Klienta w formie online lub za pomocą przelewu bankowego. Oczywiście istnieje możliwość opłaty w Klubie.

Czy mogę otrzymać Fakturę za opłaty online?

Tak. Wystarczy dodać informację w Panelu Klienta – Dane do Faktury lub wysłać nam maila na – info@strefa-sportu.pl. Faktura zostanie wysłana na wskazany adres e-mail lub będzie do odbioru w Klubie.

Jak mogę złożyć wypowiedzenie umowy?

Wypowiedzenie umowy należy złożyć e formie pisemnej – wysyłając nad maila na adres info@strefa-sportu.pl

Jakie są warunki złożenia wypowiedzenia?

Warunki wypowiedzenia znajdują się w Umowie. W razie wątpliwości – prosimy o Kontakt z Klubem

Jak mogę zapisać się na zajęcia zorganizowane?

Istnieje możliwość zapisu na profilu Klienta – www.strefa-sportu.pl   oraz w aplikacji efitness dostępnej do pobrania na telefon.

Ile mogę zarezerwować zajęć?

Jednoczenie – można zarezerwować aż 7 zajęć zorganizowanych. Pamiętaj o odwoływaniu zajęć jeżeli nie dotrzesz na rezerwację do godziny 16.00. Nieodwołanie 3 krotne rezerwacji skutkuje blokadą możliwości dokonywania rezerwacji na okres 14 dni.

Czy mogę zarezerwować kort tenisowy przez telefon?

Tak – wystarczy podać imię i nazwisko, numer telefonu i wybrać dogodny termin. Pamiętaj aby odwołać rezerwację z wyprzedzeniem 24 h aby uniknąć opłaty za NoSHOW.

Jak można dokonać odwołania rezerwacji kortu?

Bez kosztowe anulowanie rezerwacji jest możliwe 24h przed grą lub w danym dniu, jeżeli rezerwacja była dokonana w danym dniu.

Moje dziecko było u was na półkoloniach w zeszłym roku. Czy przewidziane są jakieś nowości?

Każdy kolejny sezon półkolonii to nowe doświadczenia oraz nowe znajomości. Każdy turnus składa się z paru elementów programowych. Dokładamy wszelkich starań aby dzieci się czuły pewnie i komfortowo w miejscu które dobrze znają i rozwijały swoje pasje lub poznawały nowe sposoby spędzania czasu wolnego.

Czy dzieci będą miały inne zajęcia niż tenis ziemny?

Tak. Planowane są warsztaty ogrodnicze, warsztaty taneczne, warsztaty kreatywne oraz warsztaty językowe. 

Moje dziecko nigdy nie grało w tenisa, czy poradzi sobie na treningach?

Oczywiście. Plan półkolonii jest opracowany na bazie naszego wieloletniego doświadczenia. Dzieci uczą się podstaw gry w tenisa, zachowania na korcie tenisowym. Zależy nam, aby każde dziecko oprócz nauki gry w tenisa, mogło poczuć frajdę zabawy sportowej. Stawiamy na integrację, gry zespołowe i uśmiech na twarzy każdego dziecka.

Moje dziecko od kilku lat jest uczestnikiem Szkoły Tenisa, czy nie będzie się nudziło podczas półkolonii?

Podczas półkolonii staramy się, aby uczestnik miał zapewniony poziom treningu, który pozwoli mu udoskonalać technikę gry. Trening czyni mistrza.

Moje dziecko nie ma własnej rakiety tenisowej, czy musimy przed półkoloniami zaopatrzyć się w fachowy sprzęt tenisowy?

Każde dziecko uczestniczące w półkoloniach otrzymuje na czas treningu rakietę dobraną do wzrostu dziecka. Jeśli jednak zdecydują się Państwo na zakup rakiety to nasi trenerzy. Podpowiedzą, jaką zakupić rakietę..

Czy jeśli będzie padać deszcz, gdzie będą odbywać się zajęcia dla dzieci?

Klub Strefa Sportu Tenis & Fitness dysponuje dwoma krytymi kortami tenisowymi, więc pogoda nam nie straszna. Zapewniamy realizację programu niezależnie od pogody.

W jakim wieku będą uczestnicy półkolonii?

Uczestnicy naszych półkolonii to dzieci od 5 do 13 roku życia. W zależności od wieku uczestników danego turnusu, dzieci dzielone są na podgrupy. W zależności od ilości uczestników i ich wieku, dzieci dzielone są na podgrupy – część zajęć prowadzona jest w podgrupach, a w części biorą udział wszyscy uczestnicy razem.

Moje dziecko ma alergie pokarmowe. Czy musimy sami dostarczać jedzenie na półkolonie?

Współpracujemy z firmami cateringowymi, które zapewniają odpowiednia dietę dla dzieci z alergiami pokarmowymi. Wystarczy oświadczenie rodzica – na tej podstawie zapewniamy indywidualna dietę bez dodatkowych opłat.

Czy dzieci mogą korzystać z telefonów komórkowych podczas trwania półkolonii?

Nie. Dzieci proszone są o odłożenie telefonów do szafek.  

W co należy zaopatrzyć dziecko na półkolonie?

Zmienne obuwie sportowe – najlepiej wiązane, wygodny strój sportowy nieograniczający i nie krępujący ruchów podczas treningów i zabawy, zmienny T- shirt z krótkim rękawem, bluzę z długim rękawem (na okoliczność ochłodzenia, deszczu, itd.), czapka / chustka / daszek na głowę, Legitymacja szkolna (jeśli dziecko posiada)

Kto poprowadzi treningi tenisowe dla dzieci?

Treningi tenisowe prowadzone są przez Adama Góreckiego – były czołowy zawodnik, klasyfikowany na listach Polskiego Związku Tenisowego. Posiada wieloletnie doświadczenie trenerskie, szczególnie w pracy z dziećmi.

Moje dziecko nigdy nie było w Parku linowym, nigdy się nie wspinało, czy bez obaw będzie mogło uczestniczyć w tej atrakcji?

Program oraz atrakcje PYRLAND PARKU przygotowane są dla osób od 3 roku życia. Planujemy z naszymi podopiecznymi skorzystać z dwóch najłatwiejszych tras, które są dedykowane dla dzieci. TRASA NISKA: najłatwiejsza z tras linowych, w sam raz dla młodszych początkujących. 12 przeszkód, czas przejścia około 30-45 minut. Wymagane min.160cm zasięgu podniesionej do góry ręki. Wstęp od 6 roku życia.

Czy moje dziecko będzie bezpieczne podczas trwania zajęć półkolonii?

Naszym priorytetem jest zapewnić jak najlepszą opiekę wszystkim dzieciom uczestniczącym w WAKACJACH Z TENISEM. Klub Strefa Sportu od 15 lat prowadzi półkolonie letnie oraz zimowe dla dzieci i młodzieży. Półkolonie każdorazowo zgłaszane są do Kuratorium Oświaty w Poznaniu. Każdy turnus kontrolowany jest przez Kuratora oraz przez pracowników Sanepidu. Wszystkie kontrole zawsze były zakończone pozytywną opinią Kuratora Oświaty.

Jak mogę się skontaktować z wychowawcą podczas trwania półkolonii?

Zapraszamy do kontaktu z Klubem. W sytuacjach pilnych – pracownicy recepcji dopilnują aby wychowawca się z państwem skontaktował. Nie udzielamy numeru telefonu do wychowawcy – jego zadaniem jest opieka nad całą grupą dzieci.

Jakie są przewidziane pamiątki dla dzieci?

Każdy uczestnik półkolonii otrzymuje dyplom oraz pamiątkę sportową.

Co w przypadku choroby dziecka?

Do 5 dni przed dniem rozpoczęcia turnusu, zwracamy koszt po odjęciu kosztów administracyjnych. W przypadku pojedynczych dni opłata nie ulega zmianie. Można w zarezerwowane miejsce zapisać inne dziecko. Do każdej tego typu sytuacji podchodzimy bardzo indywidualnie – staramy się zapewnić, aby każda tego typu sytuacja była rozpatrzona z korzyścią dla małego tenisisty.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this