Szkoła Tenisa – zapisy do Grup

Zapraszamy do udziału / kontynuacji  w stałych grupach od Poniedziałku do Soboty Szkoły Tenisa oraz Przedszkola Tenisa Ziemnego. Zapraszamy Państwa do udziału w pierwszych zajęciach w sezonie razem z Dzieckiem. Po ustaleniu z trenerem – mogą Państwo skorzystać z miejsc siedzących na Korcie lub poza kortem na ławkach.Na kortach obowiązuje obuwie zmienne oraz strój sportowy....

Zapraszamy do udziału / kontynuacji  w stałych grupach od Poniedziałku do Soboty Szkoły Tenisa oraz Przedszkola Tenisa Ziemnego.
Zapraszamy Państwa do udziału w pierwszych zajęciach w sezonie razem z Dzieckiem. Po ustaleniu z trenerem – mogą Państwo skorzystać z miejsc siedzących na Korcie lub poza kortem na ławkach.
Na kortach obowiązuje obuwie zmienne oraz strój sportowy. W tym celu – zapraszamy do skorzystania z szatni damskich / młodzieżowych.
DLA KOGO
zapraszamy dzieci już od 5 lat. Zapraszamy dzieci i młodzież, które nigdy nie grały w tenisa ziemnego oraz tych dla których tenis stał się pasją! Zajęcia będą się odbywały w grupach stworzonych na podstawie wieku oraz poziomu gry stałych oraz nowych uczestników. 
ZGŁOSZENIE UDZIAŁU I ZAPISY
W celu dokonania zapisu na zajęcia lub zgłoszenia na Lekcję Demonstracyjną – prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres szkola.tenisa@www.strefa-sportu.pl  lub  wypełnienie FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO dostępnego w Recepcji Klubu.

Share

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this