Amatorski Turniej Tenisa Ziemnego men’s Open – Strefa Sportu CUP

W niedzielę 17 czerwca – w Klubie Strefa Sportu Tenis & Fitness odbył się̨ Amatorski Turniej Tenisa Ziemnego men’s Open Strefa Sportu CUP 2018. Rywalizacja toczyła się̨ o Puchar Strefa Sportu CUP oraz nagrody sportowe PRINCE. Jest to już 4 turniej tenisa ziemnego organizowany w tym roku z cyklu Strefa Sportu Swarzędz CUP. Na korcie...

W niedzielę 17 czerwca – w Klubie Strefa Sportu Tenis & Fitness odbył się̨ Amatorski Turniej Tenisa Ziemnego men’s Open Strefa Sportu CUP 2018. Rywalizacja toczyła się̨ o Puchar Strefa Sportu CUP oraz nagrody sportowe PRINCE.

Jest to już 4 turniej tenisa ziemnego organizowany w tym roku z cyklu Strefa Sportu Swarzędz CUP.

Na korcie spotkali się faworyci poprzedniej edycji naszych rozgrywek oraz nowi zawodnicy. Nie zabrakło uczniów naszej Szkoły Tenisa! Walka była wyrównana i trwała do późnych godzin popołudniowych.

Gratulujemy wysokiego poziomu gry, pasji oraz pracy na kortach!

1 miejsce – Paweł Cieszko

2 miejsce – Tomasz Rój

3 miejsce – Kacper Ciosański

Turnieje tenisowe w Strefie Sportu organizowane są już od 10 lat – nie tylko dla panów, ale również dla dzieci i młodzieży. Organizatorzy mają nadzieję dotrzeć do szerokiego grona odbiorców, tym samym przyczyniając się do rozpowszechniania tenisa ziemnego w Swarzędzu.

Share

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this