Wakacje z Tenisem

Park linowy to jedna z atrakcji na Półkoloniach. To idealna okazja aby dzieci i młodzież trenowała koncentrację, równowagę. To idealne dopełnienie treningu tenisowego!

adam górecki

Trener Tenisa Ziemnego / Kierownik Półkolonii

Półkolonie to idealna okazja do zapoznania się z ta dyscypliną sportu ale także do doskonalenia umiejętności, pracy nad techniką oraz elementami gry!

rafał dudziński

Trener Tenisa

Poza treningiem tenisowym - prowadzę zajęcia z zakresu treningu motorycznego, które pomagają młodym zawodnikom osiągnąć lepsze wyniki oraz unikać kontuzji.

patrick miszczak

Trener Tenisa / Trener Medyczny

baza sportowa

Półkolonie się odbywają w Klubie Strefa Sportu Tenis & Fitness w Swarzędzu. Obiekt posiada dwa korty tenisowe, sale do zajęć sportowych, teren zieleni wokół obiektu. W pobliżu klubu znajdują się boiska wielofunkcyjne, duży plac zabaw oraz siłownia zewnętrzna. Kryte korty tenisowe umożliwiają realizację programu półkolonii niezależnie od warunków pogodowych.

atrakcje dodatkowe

Każdy turnus to wyjście do Parku Linowego, wyjście do kina, wyjście na kręgle, zajęcia z robotyki oraz warsztaty kulinarne w lokalnej Pizzerii. Jedną z ulubionych atrakcji są podchody oraz kalambury, planszówki, zajęcia konstrukcyjne oraz plastyczne. Wszystkie wyjścia oraz wycieczki będą realizowane w zależności od pogody naprzemiennie. Zapewniamy wszystkie niezbędne akcesoria oraz strefę dedykowaną dla dzieci na czas półkolonii. Dojazd do Parku linowego, kina oraz kręgielni odbywa się komunikacją miejską.

program sportowy

Będzie dużo emocji sportowych! Każdy turnus realizuje program szkoleniowy tenisa ziemnego. Zajęcia prowadzone są przez instruktorów tenisa ziemnego. Dodatkowo młodzi sportowcy biorą udział w treningu motorycznym oraz zajęciach gimnastyki korekcyjnej. Plan sportowy obejmuje koszykówkę, siatkówkę, piłkę nożną, uni hokej, tenis stołowy, konkurencje sprawnościowe oraz koordynacyjne. Gry i zabawy sportowe: dwa ognie, gry i zabawy drużynowe.

niezbędnik młodego półkolonisty

Wygodny strój sportowy, czapka z daszkiem, obuwie zmienne sportowe, bidon sportowy, bluza lub koszulka na zmianę. Prosimy o dostarczenie do Klubu legitymacji szkolnej jeżeli dziecko posiada. Każdy Turnus Półkolonii zaczyna się od zbiórki / apelu porannego - warto przyjechać punktualnie na rozpoczęcie dnia! Do zobaczenia w Klubie 🙂

ZGŁOSZENIE UDZIAŁU I ZAPISY

W celu rezerwacji miejsca w promocyjnej cenie 499 PLN na Półkolonie, prosimy o dokonanie wpłaty całości do 30.05.2024 na wskazane konto klubu. 

cena oraz pakiet

690 PLN to standardowy koszt turnusu. Każdy turnus trwa 5 dni. Poniedziałek – piątek od 8.00 do 16.00. Opiekę nad uczestnikami gwarantujemy od godziny 7.00 do godziny 17.00 na podstawie zgłoszenia rodzica / opiekuna prawnego i dopłaty w wysokości 100 PLN za tydzień. 499 PLN* to koszt turnusu z rabatem dla osób zgłoszonych do 30.05.2024. 

Cena obejmuje program Tenis, program Siłownia dla dzieci, zajęcia sportowe, opiekę wychowawców oraz instruktorów, sprzęt tenisowy oraz sportowy, program rekreacyjny, wycieczkę do Parku linowego, II śniadanie, obiad, owoce sezonowe oraz wodę do picia.

POTWIERDZENIE UDZIAŁU 

Potwierdzenie udziału w Półkoloniach wraz z planem dnia będzie przesłane do zainteresowanych klientów w formie mailowej. Klub uzależnia rozpoczęcie turnusu od ilości zapisanych uczestników. Minimalna ilość dzieci w grupie to 8 osób. W sytuacji nie zebrania minimalnej liczby uczestników, Klub zastrzega sobie prawo do odwołania danego turnusu lub zaproponowania innego terminu

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this