SIŁOWNIA DLA MŁODZIEŻY

trening na siłowni

trening funkcjonalny

trening KONDYCYJNY

IMG_5261
IMG_0747

Zajęcia zorganizowane dla Młodzieży w wieku od 12 – 17 lat. Trening możliwy według planu zajęć!

Zajęcia pod okiem trenerów oraz instruktorów. Treningi są prowadzone na sali sportowej, na sali funkcjonalnej oraz na siłowni. W planie znajdzie się trening na siłowni, trening funkcjonalny, trening motoryczny oraz trening kondycyjny. Idealna forma treningu dla dzieci zacynających przygodę z siłownią oraz dla młodych sportowców. Bezpieczeństwo, Integracja, Sport, dobra zabawa! Idealny wstęp do samodzielnych treningów na siłowni (zapraszamy młodzież od 16 roku życia) lub treningów grupowych INTRO – prowadzonych na siłowni pod okiem naszych trenerów.

Na zajęciach poznacie możliwości treningu w Klubie. Spróbujecie wiele form ćwiczeń, stworzycie Swój plan treningowy oraz będziecie mogli skutecznie trenować ze znajomymi! Do zobaczenia w Klubie.
Jakub
Trener Personalny
Cardio Tenis to trening dla zawodników oraz dla osób początkujących. Pracujemy nad koordynacją, motoryką oraz techniką. Trening dostosowany do każdej grupy wiekowej. Doskonała zabawa na Kortach. Zapraszam.
Patrick
Trener Medyczny / Trener Tenisa

UDZIAŁ W ZAJĘCIACH

Klub uzależnia rozpoczęcie treningów od ilości zapisanych uczestników. Minimalna ilość osób w grupie to 6 uczestników. W sytuacji nie zebrania minimalnej liczby uczestników, klub zastrzega sobie prawo do odwołania zajęć. Obowiązują zapisy na podstawie aktywnego karnetu open.

KARNET OPEN

W koszt pakietu treningowego wchodzi trening na siłowni, trening funkcjonalny, trening motoryczny według planu zajęć dla młodzieży. Zajęcia są prowadzone przez zespół trenerów klubowych. W celu zapisania dziecka na zajęcia wymagana jest zgoda rodzica / opiekuna prawnego.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this