SEZON NARCIARSKI

Sezon zbliża się dużymi krokami. Razem z naszymi trenerami – przygotowaliśmy cykl ćwiczeń oraz porad jak najlepiej przygotować się do sezonu narciarskiego. Zapraszamy na cykl edukacyjny gdzie nasi trenerzy pomagają Wam przygotować się do pierwszych zjazdów w tym sezonie! Cykl obejmuje 12 ćwiczeń mających wpływ na poprawę kondycji, wzmocnienie mięśni oraz pomagających zapobiegać kontuzją oraz...

Sezon zbliża się dużymi krokami. Razem z naszymi trenerami – przygotowaliśmy cykl ćwiczeń oraz porad jak najlepiej przygotować się do sezonu narciarskiego. Zapraszamy na cykl edukacyjny gdzie nasi trenerzy pomagają Wam przygotować się do pierwszych zjazdów w tym sezonie! Cykl obejmuje 12 ćwiczeń mających wpływ na poprawę kondycji, wzmocnienie mięśni oraz pomagających zapobiegać kontuzją oraz urazom. Zapraszamy do wspólnych treningów.
Treningi będą realizowane na siłowni oraz na sali funkcjonalnej. Bardzo ważne jest aby ocenić nasza kondycje przed rozpoczęciem treningów i wspólnie z trenerem wybrać kierunek treningów. Treningi siłowe, treningi motoryczne, treningi kondycyjne. Jeżeli macie pytania lub wątpliwości – prosimy o kontakt bezpośredni z naszymi trenerami w Klubie!

Share

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this