Wracamy do Klubu – 28.05.2021

Szanowny Klubowiczu, Mamy dobra wiadomość! Już od 28.05.2021 – w najbliższy piątek wracamy do Klubu! Zobacz co zaplanowaliśmy – LINK Po tak długim czasie oczekiwania – wszyscy możemy bez ograniczeń ćwiczyć na siłowni, brać udział w zajęciach zorganizowanych i spotkać się w gronie aktywnej społeczności Klubu. Nasi trenerzy przygotowali dla Was specjalne konsultacje oraz poradnik...

Szanowny Klubowiczu,

Mamy dobra wiadomość! Już od 28.05.2021 – w najbliższy piątek wracamy do Klubu! Zobacz co zaplanowaliśmy – LINK

Po tak długim czasie oczekiwania – wszyscy możemy bez ograniczeń ćwiczyć na siłowni, brać udział w zajęciach zorganizowanych i spotkać się w gronie aktywnej społeczności Klubu.

Nasi trenerzy przygotowali dla Was specjalne konsultacje oraz poradnik na temat powrotu do aktywności oraz do formy.


Zapisz się na zajęcia - LINK
Zapoznaj się z zasadami bezpieczeństwa – LINK
Weź udział w konkursie #wracamdostrefy KLUB - Regulaminu konkursu wracamdostrefy

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA NA TEMAT POWROTU DO KLUBU

Podczas lockdown nie ćwiczyłem/am. Od czego powinnam/ powinienem zacząć?
Zacznij od konsultacji z trenerem. Wybierz plan treningowy, ustal częstotliwość oraz rodzaj treningu jaki Cię interesuje. My się resztą zajmiemy i pomożemy Ci odzyskać formę.Chciałabym schudnąć ponieważ przybrałam na wadze. Co mogę zrobić?
Zapisz się na konsultację z dietetykiem lub trening wprowadzający z naszym trenerem. Dobierzemy dla Ciebie właściwy trening, doradzimy jaka dieta i suplementacja jest optymalna. Zacznij już dziś – zadzwoń do Klubu i umów się na wizytę.

Czy mogę korzystać z zajęć zorganizowanych?
Jasne! Zajęcia zorganizowane to doskonała forma spędzenia aktywnego czasu. Grupa motywuje do treningu. Pamiętaj aby zapoznać się z regulaminem rezerwacji zajęć oraz zasadami bezpieczeństwa. Opuszczaj salę po zajęciach ponieważ wymagany jest odstęp 15 minut przed kolejnymi zajęciami. Dbajmy o wspólne bezpieczeństwo.

Posiadam kartę multisport / Medicover / PZU Sport / Fit Profit. Do czego mnie upoważnia?
Karty partnerskie upoważniają Cię do korzystania z usług Klubu na zasadach określonych przez firmę wydającą kartę. Użytkownicy mają do dyspozycji ofertę siłowni, zajęć zorganizowanych oraz zniżki na korty tenisowe. Oferta jest uzależniona od dostępności oraz obowiązują Regulaminy Klubu. Pamiętaj aby posiadać ze sobą właściwe dokumenty upoważniające Cię do korzystania z usługi.

Czy muszę płacić za okres zamknięcia klubu?
Nie. Nie płacisz za okres zamknięcia klubu. Opłaty są dokonywane za okres kiedy klub jest czynny.

Czy mogę wypowiedzieć umowę?
Tak. Możesz wypowiedzieć obowiązującą umowę z Klubem na zasadach zawartych w umowie. Umowy 12 miesięczne można wypowiedzieć po opłaceniu bieżących rat oraz 25 % pozostałych do końca umowy rat. Umowy Szkoły Tenisa można wypowiedzieć przed zakończeniem miesiąca rozliczeniowego. W celu złożenia wypowiedzenia – prosimy o zastosowanie formy pisemnej

Moja umowa z Klubem się zakończyła podczas zamknięcia Klubu z powodu lockdown. Czy musze ja wypowiadać?
Nie – wszystkie umowy zakończone podczas zamknięcia klubu nie ulegają przedłużeniu. Pamiętaj aby sprawdzić czy nie masz zaległości w opłatach. Ostatnia rata do opłacenia to rata 10.2020.

O jaki okres zostanie przedłużony mój karnet?
Karnet opłacony z góry zostanie przedłużony o okres zamknięcia Klubu w taki sposób aby był ważny odpowiednio 6 / 12 miesięcy w zależności od okresu ważności karnetu

Co z opłacona ratą październik 2020? Czy przepada?
Opłacone raty nie przepadają. Masz od nas 14 dni dodatkowe do wykorzystania za opłaconą ratę zaraz po otwarciu klubu – od 28 maja 2021.

Share

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this