JAK SPORT WPŁYWA NA JAKOŚĆ ŻYCIA

Zdrowie fizyczne umożliwia nam realizować codzienne zadania oraz ułatwia wykonywanie czynności takich jak praca, nauka, zakuoy, spacery czy spotkania towarzyskie. Zróżnicowana oraz zbilansowana dieta, plan treningowy oraz wypoczynek to podstawa zdrowia. Wiemy to! Jednak to czego doświadczamy na codzień w Klubie – to zupełnie nowa rzecz! Porozmawiajmy o sporcie! Czy sport to zdrowie? Czy może...

Zdrowie fizyczne umożliwia nam realizować codzienne zadania oraz ułatwia wykonywanie czynności takich jak praca, nauka, zakuoy, spacery czy spotkania towarzyskie.

Zróżnicowana oraz zbilansowana dieta, plan treningowy oraz wypoczynek to podstawa zdrowia. Wiemy to! Jednak to czego doświadczamy na codzień w Klubie – to zupełnie nowa rzecz!

Porozmawiajmy o sporcie! Czy sport to zdrowie? Czy może luksus? Naszym zdaniem – sport to dobra organizacja dnia oraz dbałość o zdrowie a także – samopoczucie!

w celu integracji różnych grup zainteresowań – stworzyliśmy program Ladies na Siłowni.
Grupa kobiet – koleżanek, znajomych z siłowni, joginek, studentek i matek – postanowiła stworzyć grupę wznajemnej motywacji! 
W soboty po treningu funkcjonalny pijemy razem kawę! Zaczyna się oczywiście od ustalenia kto w danym dniu piecze pyszne ciasto!
W weekendy trenujemy pod okiem Sebastiana Szmyta na siłowni. W sezonie zimowym – z inicjatywy Pawła Łebskiego – Morsujemy!

A dzięki pomysłowości Karoliny – nawet miałyśmy sesję fotograficzną na siłowni. Latem – wycieczki rowerowe z Marcinem a w poniedziałki – obowiązkowa pozycja – Joga z Magdą Kostuś! Po co? Bo chcemy! Razem i aktywnie spędzać czas! 

Sport to wspólna pasja! To sposób na poznawanie nowych sposobów spędzania czasu i nowych znajomych. Najnowszy nasz projekt to taniec z Jose! Salsa solo? Bachata? Mamy!
Już wkrótce kolejny projekt sportowy w Klubie!

Share

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this