MORSOWANIE

Klubowe morsowanie to niedziela nad jeziorem! Rozpoznacie nas po zielonych czapkach i doskonałym nastroju! Jeżeli zastanawiasz się czy warto – z pewnością jest sport opracowań na temat pozytywnego wpływu morsowania na organizm. Zimno redukuje przewlekłe stany zapalne w organizmie oraz redukuje produkcję białek uwalnianych przez tkankę tłuszczową i mięśnie szkieletowe do krwi, dzięki czemu zmniejsza...

Klubowe morsowanie to niedziela nad jeziorem! Rozpoznacie nas po zielonych czapkach i doskonałym nastroju! Jeżeli zastanawiasz się czy warto – z pewnością jest sport opracowań na temat pozytywnego wpływu morsowania na organizm. Zimno redukuje przewlekłe stany zapalne w organizmie oraz redukuje produkcję białek uwalnianych przez tkankę tłuszczową i mięśnie szkieletowe do krwi, dzięki czemu zmniejsza ryzyko wystąpienia szeregu chorób związanych z otyłością. Ocenia się, że zmiany temperatury mają korzystny wpływ na pracę układu sercowo-naczyniowego.jeżeliplanujeszzacząćprzygodęzmorsowaniem-przygotowaliśmydlaCiebieniezbędnikmorsa. Pamiętaj aby zaopatrzyć się w czapkę, rękawiczki, buty do wody ( na kamienie / serfingowe itp), ponczo lub ręcznik, ciepłą herbata lub wodę z imbirem.

W Strefie Sportu w Swarzędzu rozpoczęliśmy wspólne morsowanie już w 2019 roku. Od tego czasu – spotykamy się na niedzielnym morsowaniu. Przed wejściem do wody – robimy krótka rozgrzewkę. Nasz Tip – nie moczymy rąk jeżeli nie planujemy pływać w wodzie. Kluczem do sukcesu – równy i głęboki oddech. Oczywiście w Klubie znajdziecie wiele zajęć zorganizowanych, które poprawiają ogólną kondycję naszego organizmu. Idealnym dopełnieniem treningu na siłowni jest morsowanie. To redukuje ból mięśni oraz tak zwane potocznie „zakwasy”. Dołącz do nas! Przekonaj się na własnej skórze jaki wpływ ma na Ciebie morsowanie!

Share

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this