siłownia na półkolonie

To nasz autorski program dla dzieci i młodzieży! W celu zachęcenia do aktywności fizycznej – w tym roku – poza tenisem ziemnym – wprowadzamy dodatkowy element na Półkoloniach. Mamy doświadczenie w pracy z dziećmi. Na codzień – od 15 lat prowadzone sa w Klubie zajęcia tenisa ziemnego. Od 2 lat umożliwiamu dzieciom także udział na...

To nasz autorski program dla dzieci i młodzieży!

W celu zachęcenia do aktywności fizycznej – w tym roku – poza tenisem ziemnym – wprowadzamy dodatkowy element na Półkoloniach.

Mamy doświadczenie w pracy z dziećmi. Na codzień – od 15 lat prowadzone sa w Klubie zajęcia tenisa ziemnego. Od 2 lat umożliwiamu dzieciom także udział na zajęciach w nsiłowni. To kolejny krok w kierunku popularyzacji sportu wśród najmłodszych.

Nasz zespół dba o prawidłowy sposób treningu, uczy, wspiera oraz nadzoruje. Motywujemy, pokazujemy i wspieramy. Siłownia spotkała się z doskonałym odbiorem przez dzieci – stąd nasz pomysł aby wzbogacić nasze Półkolonie – Wakacje z Tenisem o kolejny punkt sportowy – siłownię.

Czekamy na zgłoszenia. Do 30.05.2024 – najniższa cena w Swarzędzu!

Każdy turnus trwa 5 dni od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00 i składa się z kilku elementów programowych. Opiekę nad uczestnikami Półkolonia będą sprawować wychowawcy oraz instruktorzy.  Umożliwiamy dodatkową opiekę nad uczestnikami od 7.00 do 17.00 na podstawie zgłoszenia rodzica / opiekuna prawnego i dopłaty w wysokości 100 PLN za tydzień. Zapewniamy drugie śniadanie oraz 2 daniowy obiad , owoce sezonowe oraz wodę do picia cały dzień. Na zakończenie uczestnicy otrzymują pamiątkę sportową, dyplom oraz komplet zdjęć pamiątkowych z danego turnusu. Cały program jest realizowany na terenie Klubu – posiadamy nowoczesny obiekt z osobnymi szatniami dla dzieci i młodzieży, nowoczesną siłownię, 3 klimatyzowane sale do zajęć sportowych, 2 nowe kryte korty tenisowe oraz bogatą infrastrukturę wokół Klubu: teren zielony, boiska wielofunkcyjne, place zabaw

Share

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this