NASZ TEAM

TEAM

Asia Joniec

AKTYWNY SENIOR / CROSSFIT / TRENING PERSONALNY

Jestem od najmłodszych lat intensywnie związana ze sportem. Sport dla mnie to relaks, radość i przyjemność. Uważam, że nigdy nie jest za późno by zacząć robić coś, co daje energię, sprawi, że życie stanie się łatwiejsze i prowadzi do osiągnięcia wielkiej satysfakcji. Zapraszam na wspólne treningi personalne i zajęcia grupowe, które wytyczą Wam nowe szlaki i przeznaczone są dla wszystkich osób niezależnie od wieku i sprawności fizycznej. Pamiętajmy, aby nie marnować czasu, a chcieć to móc.

Sebastian

TRENER PERSONALNY/ DIETETYKA / WARSZTATY / SZKOLENIA

Trener personalny, sportowiec, instruktor. Mistrz! Zobaczcie jakie sukcesy odniósł w tym roku!
🥇1 miejsce w Kulturystyce mężczyzn 100 kg
🏆Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski w Kulturystyce i Fitness ( Grodzisk Wielkopolski 16.1.2021)
🥇1 miejsce w kulturystyce weteranów
🏆Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski w Kulturystyce i Fitness ( Grodzisk Woslkopolski 16.1.2021)
🥇1 miejsce w kulturystyce weteranów kategoria Open
🏆Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski w Kulturystyce i Fitness ( Grodzisk Woslkopolski 16.1.2021)
🥈2 miejsce
🏆IFBB World Championship Santa Susana Spain
🥇1 i 3 🥉miejsce w Body Building Masters oraz over 90 kg
🏆Grand Prix PEPA IFBB International Contest ( Opava 20.10.221)

Paweł

TENIS 10 / TRENING FUNKCJONALNY / TRENING PERSONALNY

Pasjonat ruchu, trener personalny, instruktor fitness. W swojej pracy bazuję na treningu siłowym, pomagając zbudować silne oraz sprawne ciało oraz likwidując dolegliwości bólowe. Korzystam z elementów treningu funkcjonalnego, stabilizacji, koordynacji oraz treningu motorycznego. Jestem przekonany o tym, że ruch ma wpływ zarówno na ciało jak i umysł. Prywatnie jestem wielbicielem dobrej kuchni.

Karolina

POWRÓT DO FORMY/ MORSY ZE STREFY / TRENING DLA KOBIET

Bądź aktywna/-y, a ciało będzie Tobie wdzięczne” - takie motto towarzyszy mi od lat. Ze Strefą Sportu jestem związana jako klubowicz od 13 lat – siłownia, zajęcia grupowe, zajęcia indywidualne, eventy sportowe. Teraz swoją pasję i miłość do sportu chciałabym przekazać innym. Dobra muzyka, przyjazna atmosfera i uśmiech będą motywować nas do wspólnej pracy. Zapraszam na zajęcia, które dedykuje wszystkim, a szczególnie osobom chcącym wprowadzić systematyczną aktywność do codziennego życia. Pamiętajcie zaczynamy małymi krokami – dacie radę!!!  

Danuta

TRENING PERSONALNY / PILATES / SZKOŁA ZDROWEGO KRĘGOSŁUPA / TRX

pracuję jako instruktor fitness dla dużych i małych grup. Prowadzę wszelkiego typu zajęcia wzmacniające oraz treningi personalne. Ze sportem i zajęciami fitness jestem związana od ponad 20 lat. Ukończyłam kursy trenerów programów grupowych fitness, Pilates, TRX oraz kurs trenera personalnego w Poznaniu. Jestem bardzo energiczna, wiem jak motywować ludzi i doładować ich dodatkową dawką energii! Kocham sport i chcę dzielić się swoją wiedzą i nastrojem!

Magda

JOGA / PILATES / SHAPE / AFRO DANCE

Jestem instruktorką jogi z wieloletnim doświadczeniem i trenerką personalną. Absolwentka teatrologii i filologii polskiej na Uniwersytecie im. A.Mickiewicza. Stale pogłębiam swoją wiedzę i rozwijam umiejętności, uczestnicząc w warsztatach, szkoleniach i konwencjach. Na zajęciach zwracam uwagę na świadomą pracę z ciałem i głęboki relaks. Moją pasją od zawsze jest taniec, a od kilku lat biorę udział w górskich marszach długodystansowych.

Hania

JOGA/ SZKOŁA ZDROWEGO KRĘGOSŁUPA / SHAPE

Cześć - mam na imię Hanna, z klubem Strefa Sportu jestem związana od wielu lat. Teraz rozpoczynam przygodę jako prowadząca zajęcia " zdrowy kręgosłup". Szkolę się poprzez kursy i warsztaty. Jestem osobą aktywną, pozytywnie zakręconą na świat i zdrowy styl życia. Moją pasją jest Joga, uwielbiam górską jazdę na rowerze, bieganie, zimą narty, a latem żeglowanie. Poprzez sport chcę przekazać innym, że wiek nie ma znaczenia i zawsze jest dobry moment aby zadbać o siebie. Do zobaczenia na macie   

Jose

SALSA / BACHATA / ZUMBA

Taniec to moja pasja! Od 14 lat tańczę profesjonalnie. Byłem tancerzem CODANZA - Compania De Danza Contemporanea w latach 2009-2018, Holguin (Kuba), brałem udział w "The evolution of dance" tournee w Niemczech, Austrii, Szwecji, Szwajcarii, festiwalu "Atlantico Norte Vladimir Malakhov" oraz spektaklach tanecznych wystawianych we wszystkich teatrach na Kubie. Od 2017 roku jestem nauczycielem Szkoły Tańca w Poznaniu - prowadzę zajęcia z salsa cubana, bachata, reggaeton. Zapraszam wszystkich bardzo serdecznie na moje zajęcia!
Hania Biadała - Cześć - mam na imię Hanna, z klubem Strefa Sportu jestem związana od wielu lat. Teraz rozpoczynam przygodę jako prowadząca zajęcia " zdrowy kręgosłup". Szkolę się poprzez kursy i warsztaty. Jestem osobą aktywną, pozytywnie zakręconą na świat i zdrowy styl życia. Moją pasją jest Joga, uwielbiam górską jazdę na rowerze, bieganie, zimą narty, a latem żeglowanie. Poprzez sport chcę przekazać innym, że wiek nie ma znaczenia i zawsze jest dobry moment aby zadbać o siebie. Do zobaczenia na macie

Aida

ZAŁOŻYCIEL

Jestem związana z Klubem od 2007 roku. Od momentu powstania Klubu realizuję oraz wdrażam hasło przewodnie "Przyjdź, Zobacz i Pozostań Aktywnie!". Strefa Sportu Tenis & Fitness to miejsce dla całej rodziny, gdzie każdy znajdzie cos dla siebie. Do zobaczenia w Klubie!

Jakub

CORE / INTRO / SHAPE / TRENING PERSONALNY

Jestem trenerem personalnym, trenerem piłki nożnej, instruktorem trickboard, masażystą. Absolwent AWF Poznań. Od wieku przedszkolnego byłem aktywnym piłkarzem - wychowankiem Lecha Poznań i na późniejszym etapie, trenerem drużyn młodzieżowych w akademii Lecha Poznań. W pracy na siłowni staram się łączyć najbardziej aktualne podejścia do treningu, w celu umożliwienia klientom budowania zdrowej i funkcjonalnej sylwetki. Chcąc zwiększać możliwości treningowe klientów, oferuję masaże rozluźniająco-relaksacyjne. W czasie wolnym próbuje swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych, z naciskiem na piłkę nożną.

Anna

JOGA / SZKOŁA ZDROWEGO KRĘGOSŁUPA

Praktykuję jogę ponad 20 lat. Jestem certyfikowanym instruktorem hatha joga i joga w hamakach. Od 6 lat prowadzę swoje grupy. Cyklicznie podwyższam swoje kompetencje na warsztatach i wyjazdach tygodniowych u renomowanych mistrzów jogi w Polsce. Według mnie solidna i długotrwała praktyka własna to podstawa do tego, aby móc poprowadzić zajęcia z mniej lub bardziej doświadczonymi joginami. Uprawiam jogę zgodnie z myślą: "Kiedy praktykujesz jogę raz w tygodniu, zmieniasz swoje ciało. Kiedy praktykujesz jogę dwa razy w tygodniu, zmieniasz swój umysł. Kiedy praktykujesz codziennie, zmieniasz swoje życie.” Do zobaczenia na macie. Namaste.

Bartosz

TRENER PERSONALNY / SIŁOWNIA DLA KOBIET

Mam na imię Bartosz, jestem pasjonatą szeroko pojętej aktywności fizycznej a w szczególności sportów siłowych.
„W zdrowym ciele zdrowy duch”- dlatego sport to moja codzienność, dużo jeżdżę na rowerze, lubię też pływać.
Jestem certyfikowanym instruktorem sportów siłowych, oferuję indywidualne podejście podczas treningów personalnych a także wsparcie w zakresie żywienia i suplementacji. Oferuję treningi indywidualne oraz w parach dla dorosłych i młodzieży. Jeżeli chcesz schudnąć, poprawić muskulaturę czy ogólną sprawność fizyczną dobrze trafiłeś. Do zobaczenia w Klubie!

Adam

TENIS ZIEMNY / LEKCJE INDYWIDUALNE

Jestem byłym zawodnikiem, notowanym na listach PZT. Uprawnienia do prowadzenia zajęć zdobyłem na Poznańskim AWF-ie. Od ponad 20 lat prowadzę Szkołę Tenisa w naszym klubie oraz przygotowuję zawodników do gier turniejowych. Prywatnie jestem fanem dobrej kawy oraz gorzkiej czekolady. Do zobaczenia na korcie!

Rafał

TENIS ZIEMNY / LEKCJE INDYWIDUALNE

 Pracuję w SP3 Swarzędz od 2004 roku jako nauczyciel Wychowania Fizycznego. Jestem absolwentem AWF Poznań - specjalizacja nauczyciel, instruktor tenisa. Prowadziłem treningi tenisowe na wielu obiektach. Uwielbiam sport - gram amatorsko w piłkę nożną, piłkę siatkową, jeżdżę na nartach, rowerze MTB, kibicuję Lechowi Poznań i FC Barcelonie

Patrick

TENIS ZIEMNY / LEKCJE INDYWIDUALNE / TRENING MEDYCZNY / MASAŻ

 Ukończyłem poznański AWF ze specjalizacją gimnastyka korekcyjna oraz tenis. Zajmuję się kompleksowym treningiem medycznym i nauką motoryczną - ukończyłem kurs trenera medycznego oraz trenera funkcjonalnego w centrum ruchu i terapii Bodywork . Moim konikiem jest prewencja urazów oraz redukowanie bólu poprzez ćwiczenia. Od 7 lat prowadzę zajęcia z tenisa, pływania oraz narciarstwa i snowboardu. Uwielbiam pogłębiać wiedzę w zakresie funkcjonowania ludzkiego ciała. Po studiach zostałem absolwentem szkoły masażu, a także ukończyłem wiele kursów związanych z masażem. Wkrótce rozpoczynam masaże lecznicze w naszym klubie.

Dołącz do KLUBU.
Zostań trenerem

Dołącz do Nas

Dołącz do naszego zespołu. Zostań trenerem

  Kontakt

  T: 601294295
  info@strefa-sportu.pl

  GODZINY

  poniedziałek – piątek 6.00 – 22.30
  sobota – niedziela 8.00 – 18.00

  LoKALIZACJA

  Os. E.Raczyńskiego 3/50
  62-020, Swarzędz

  Previous Next
  Close
  Test Caption
  Test Description goes like this