sauna w klubie

Wraca sauna do Klubu! Wizyta w saunie to idealny sposób na rozluźnienie mięśni, głębokie odprężenie czy redukcję stresu i zmęczenia. Sauna jest dostępna dla wszystkich osób korzystających z si…łowni, zajęć fitness, jogi czy Pilates oraz oczywiście kortów tenisowych bez dodatkowych opłat.  Bezpieczeństwo oraz komfort po pierwsze!  JAK KORZYSTAĆ Z SAUNY? Przed pierwszym wejściem do sauny...

Wraca sauna do Klubu! Wizyta w saunie to idealny sposób na rozluźnienie mięśni, głębokie odprężenie czy redukcję stresu i zmęczenia. Sauna jest dostępna dla wszystkich osób korzystających z si…łowni, zajęć fitness, jogi czy Pilates oraz oczywiście kortów tenisowych bez dodatkowych opłat.  Bezpieczeństwo oraz komfort po pierwsze! 

JAK KORZYSTAĆ Z SAUNY?

Przed pierwszym wejściem do sauny skorzystaj z prysznica oraz osusz ciało ręcznikiem. W przerwach pomiędzy sesjami weź zimny prysznic i odpocznij. Schładzanie ciała należy rozpocząć od stóp w kierunku serca. Po ostatniej sesji odpocznij, ponownie skorzystaj z prysznica i uzupełnij płyny. Do sauny wchodź tylko w ręczniku! Przed skorzystaniem zdejmij obuwie i strój sportowy oraz biżuterię – może ona doprowadzić do poparzenia skóry.

Nie korzystaj z sauny w klapkach, bieliźnie ani w stroju kąpielowym!

Ze względu na inne osoby przebywające w saunie, nie używaj własnych środków zapachowych ani inhalujących. Nie dotykaj czujników temperatury. Zachowaj ciszę – jest to miejsce relaksu. Nie korzystaj z sauny bezpośrednio po treningu siłowym lub cardio, ani dzień przed planowanym treningiem. Po wyjściu pamiętaj, by uzupełnić płyny!

Share

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this